Autorskie Sklepy internetowe dopasowane do klienta

Sklep internetowy dopasowany do Twoich potrzeb

Od ponad 15 lat tworzymy autorskie oprogramowanie sklepów internetowych dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Nowoczesny, indywidualny  i dopasowany do urządzeń mobilnych projekt graficzny. Mnogość integracji oraz nieograniczone możliwości stanowią podstawę naszego dedykowanego oprogramowania sklepu internetowego.

Nasza platforma e-commerce, oferuje możliwości i funkcje wielu systemów w ramach jednego rozwiązania - elastyczność, multifunkcjonalność i skalowalność dla Twojego biznesu online.

 

Brak ograniczeń
Zabrnąłeś ze swoim biznesem do ściany? Możliwości obecnego oprogramowania nie spełniają twoich wymagań? A może chcesz otworzyć swój pierwszy sklep internetowy, Twoje wymagania są na tyle duże, że inne firmy nie są w stanie im sprostać? Dobrze trafiłeś, dla nas nie stanowi to problemu. Projektujemy rozwiązania e-commerce od kilkunastu lat, nasze doświadczenie gwarantuje pełne zadowolenie klienta. Lubimy wyzwania - sprawdź nas!

 
Rozwijaj się z nami
Cenimy długofalową współpracę. Biznesy naszych klientów rozwijają się wraz z naszym oprogramowaniem. W naszej pracy cenimy sobie profesjonalną obsługę klienta, a także jasne zasady współpracy.

 
Liczby
Suche fakty to nie wszystko. Chętnie chwalimy się wynikami, zarówno tymi związanymi z nami, ale także tymi które generują nasi klienci.
Oto kilka z nich:

 
42000
Średnio realizowanych zamówień w naszych sklepach internetowych w ciągu doby
20000
Dotychczasowa maksymalna ilość zamówień w ciągu 24h u jednego z klientów
45000
Unikalnych użytkowników w ciągu jednej minuty - maksymalna ilość w sklepie internetowm do tej pory
55
Do tylu państw obecnie trafiają paczki ze sklepów internetowych naszych klientów
20
Tyle razy szybsze jest nasze oprogramowanie w porównaniu z innymi popularnymi platformami
15
Liczba wersji językowych naszego sklepu internetowego
Zainteresowała Cie nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu z nami

Gocreate: Ul.Czapliniecka 50; 97-400 Bełchatów;