Systemy ERP

Wykorzystujecie Państwo na gruncie prowadzenia swojej działalności gospodarczej programy magazynowo-księgowe lub macie plany ich wdrożenia w przyszłości? Jeśli tak, to dzięki naszemu modułowi synchronizacji z łatwością zintegrujecie ten system ze sklepem internetowym stworzonym przez firmę GOcreate.
 

Integracja oprogramowania sklepu internetowego firmy GOcreate z programem magazynowo-księgowym jest dokonywana w pełni zautomatyzowanym procesie, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają niewiarygodną ilość czasu i pieniędzy, unikają też wielu błędów i nieporozumień. Nasz autorski moduł synchronizacji jest zaawansowanym narzędziem, wspierającym wszystkie, najpopularniejsze programy magazynowo-księgowe.
 

PEŁNA SYNCHRONIZACJA - Autorskie rozwiązanie

Moduł synchronizacji GOcreate został stworzony po to, aby powyższe operacje były wykonywane automatycznie, bez konieczności ingerowania w nie człowieka. Dane o zamówieniach w sklepie internetowym, dzięki integracji sklepu z systemem magazynowo-księgowym, będą automatycznie przenoszone do niego. Zlikwidowana zostanie tym samym konieczność ręcznego kopiowania lub przepisywania operacji, a dokumenty sprzedażowe obsługujący system będzie mógł wystawić szybko i sprawnie, w zasadzie "jednym kliknięciem".

Jesteśmy zaproponować również integracje z dowolnym programem księgowo-magazynowym, który istnieje w Państwa firmie.

Zainteresowała Cie nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu z nami

Gocreate: Ul.Czapliniecka 50; 97-400 Bełchatów;