Zwroty i reklamacje

Gdy Twój sklep internetowy posiada bardzo zróżnicowana ofertę i obejmuje między innymi: meble, odzież i inny asortyment w którym % zwrotów i reklamacji jest duży - nasz moduł obsłuży je automatycznie.
Niestety zdarza się, że niektóre elementy ulegają uszkodzeniu podczas transportu. Liczba realizowanych przez niektóe firmy zamówień jest na tyle duża, że ręczna obsługa reklamacji i zwrotów wymagałaby znacznego zaangażowania ze strony pracowników.
Zwrot

Naszym zadaniem było zautomatyzowanie tej części prowadzenia sklepu internetowego. W tym celu wdrożyliśmy dedykowany moduł zwrotów i reklamacji, który umożliwia klientom zgłoszenie usterki lub chęci zwrotu towaru przez specjalny formularz z opcją dołączenia opisu wady oraz zdjęć. Następnie takie zgłoszenie jest przekazywane administratorowi modułu.
Pełna automatyzacja tego procesu pozwoliła na znaczne zwiększenie wydajności pracowników oraz o wiele szybszą obsługę zwrotów i reklamacji.

Zwrot towaru – klient sklepu internetowego ma prawo zwrócić towar sprzedawcy w ciągu 14 dni.

Reklamacja – gdy towar jest wadliwy (np. uszkodzony, brak elementów), klient może skorzystać z gwarancji producenta (o ile taka była udzielona i nie minął okres gwarancyjny), bądź instytucji niezgodności towaru z umową.

 
Zainteresowała Cie nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu z nami

Gocreate: Ul.Czapliniecka 50; 97-400 Bełchatów;