Inne integracje

Integracja sklepu internetowego z porównywarkami cen

Poza promocją sklepu w wyszukiwarkach czy tez katalogach internetowych operatorzy sklepów oferujących szeroki asortyment produktów powinni rozważyć zastosowanie formy promocji, jaką jest integracja z pasażami lub systemami aukcyjnymi.

Taka forma promocji sklepu wymaga jednak przemyślenia strategii marketingowej i porównania swojej oferty z ofertą konkurencji dostępną na danym pasażu. Należy także liczyć się ze stałymi kosztami miesięcznymi oraz prowizjami od napływających zamówień, Moduł integracyjny zapewni Państwu możliwość swobodnego prezentowania swojej oferty w pasażach i systemach porównywania cen przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wymogów technicznych przez nie stawianych.

Nasze oprogramowanie obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku porównywarki cen. Zachęcamy także do integracji z systemami opinii o sklepie opineo, pozwala to na dodatkową reklamę i zbudowanie trwałych więzi z użytkownikami sieci Internet.
 

 

Integracja z ifirma.pl - mała księgowość internetowa i darmowy program do faktur


Serwis księgowości internetowej ifirma.pl poprzez API udostępnia zewnętrznym systemom wybrane funkcje małej księgowości. Firma GOcreate zintegrowała oprogramowanie sklepu internetowego z serwisem ifirma.pl. Ifirma.pl to serwis umożliwiający prowadzenie księgowości za poœrednictwem internetu, świadczy również usługi jako biuro rachunkowe online. Serwis powstał z myślą o firmach z sektora mśp. Klienci ifirma.pl mają do dyspozycji darmowy program do faktur i rachunków. Mogą też nieodpłatnie korzystać z pomocy ekspertów ds. księgowości.

 

 

Integracja z Wfirma.pl

Nasz sklep internetowy zintegrowany jest z systemem Wfirma.pl

 

Inne integracje

Nasza firma jest w stanie zintegrować każdy system kóry oferuje API (application programming interface) z oprogramowaniem sklepu internetowego

 

info Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu:
GOcreate: Ul.Czapliniecka 50; 97-400 Bełchatów; Telefon: (44) 633 90 11; E-mail: info@gocreate.pl