E-marketing

Pozycjonowanie to celowe kształtowanie wyników w wyszukiwarkach internetowych.
Dzięki wypozycjonowaniu na czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania, statystyki Twoich stron wykazują znaczny wzrost oglądalności, a sklepy internetowe generują wielokrotnie większe zyski.

Dzięki odpowiedniej budowie i konsekwentnemu pozycjonowaniu Twoja oferta trafia dokładnie tam, gdzie zaplanowałeś - do internautów szukających konkretnych informacji.

Oferujemy:

  • Audyt stron internetowych pod kątem pozycjonowania.
  • Analizę i doradztwo w wyborze słów kluczowych.
  • Gruntowną analizę działań konkurencji.
  • Optymalizację kodu strony na potrzeby pozycjonowania.
  • Specjalnie projektowane sklepy i systemy CMS przeznaczone do pozycjonowania.
  • Dokładne systemy statystyk i wyczerpujące raporty z przebiegu pozycjonowania.

Bezpłatna wycena pozycjonowania

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania bezpłatnej wyceny pozycjonowania. Cena frazy zależy od jej popularności. Płacicie Państwo tylko za uzyskane wyniki! Pierwsze rezultaty widoczne są już po 3-4 tygodniach.

Jasne zasady pozycjonowania

Nasza firma ma przejrzyste i jasne zasady współpracy przy pozycjonowaniu. Do każdego zlecenia podpisywana jest stosowna umowa (najczęściej na 12 miesięcy), rozliczenie następuje pierwszego dnia każdego miesiąca, wtedy otrzymują Państwo od nas dokładny raport z pozycjonowania na podstawie której pobierany jest odpowiedni abonament.

 

 

Reklama Google AdWords, czyli linki sponsorowane to forma reklamy internetowej w której reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy jego reklama została kliknięta. Wyszukiwarki internetowe wydzielają część wyników wyszukiwania, właśnie na tego typu reklamę. Reklamy wyświetlane są na podstawie odpowiednio dobranych słów kluczowych, oraz stawek które reklamodawcy ustalają, aby osiągnąć jak najwyższą pozycję w rankingu w stosunku do konkurencji.

 

Dlaczego warto spróbować?

Linki sponsorowane w Google są obecnie skuteczną formą reklamy. Dzięki doskonale zbudowanemu systemowi, reklamy w Google pojawiają się niemal natychmiast, a tym samym od razu zapewniają nam ruch na naszej witrynie internetowej. Podanie ściśle określonych fraz powoduje pozyskanie konkretnie sprecyzowanych klientów, którzy wiedzą czego szukają.

Reklama Google AdWords jest jedną z trzech najefektywniejszych typów promocji, pod względem współczynnika ROI (zwrot z inwestycji). Największą zaletą typu PPC jest to, że płacisz tylko i wyłącznie za to, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę, aby dowiedzieć się więcej o tym co oferujesz. Wyświetlenia są całkowicie ZA DARMO, co daje dodatkową korzyść – reklama może być pokazywana tysiące razy, ale nie klikana nie generuje kosztów! Jest to ogromny atut tej formy, w stosunku do tradycyjnych mediów reklamowych.

 

info Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu:
GOcreate: Ul.Czapliniecka 50; 97-400 Bełchatów; Telefon: (44) 633 90 11; E-mail: info@gocreate.pl