EKOTEKA

EKOTEKA

EKOTEKA to więcej niż sklep ekologiczny. To skład dobra, wyspecjalizowana Drogeria Naturalna, w której znajdziecie wyłącznie wyselekcjonowane, najwyższej jakości kosmetyki naturalne dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.
 

 

 

WYZWANIE

Zbudowanie platformy online do sprzedaży kosmetyków naturlanych, który będzie funkcjonował z programem magazynowo księgowym - Subiekt.

 

 

RABATY, BONY, KODY ZAKUPOWE ORAZ GRATISY DO ZAMÓWIEŃ

Ze względu na liczne promocje i promowanie sklepu w różnych portalach społecznościowych (Facebook, Youtube, Twitter, Instagram), sklep wymagał rozwinięcia modułu rabatu. Obecnie administrator ma możliwość wygenerowania dowolnej ilości kodów rabatowych z dowolnym upustem.

Rabaty, bony i kody zakupowe stanowią również jeden z głównych kanałów sprzedaży, który przyciąga klienta do sklepu.

Klient składając zamówienie ma możliwość wpisania odpowiedniego kodu rabatowego, a także w zależności od wysokości kwoty zakupu ma możliwość otrzymania darmowej wysyłki, a także dodania do zamówienia towaru za jeden grosz, wcześniej zdefiniowanego przez administratora sklepu.

Dodatkowo klient przy składaniu zamówienia ma możliwość wybrania gratisu, który jest definiowany przez administratora sklepu i zależy od wartości zamówienia klienta.

 
 

 

Synchronizacja z firmą logistyczną DPD oraz Inpost

 
 

Sklep Ekoteka korzysta z  wygodnej funkcjonalności, która usprawnia proces wysyłki zamówień. Menager wysyłek pozwala m.in. na:

  • automatyczne generowanie protokołów odbioru paczek,
  • komunikację z API spedytora,
  • pobieranie etykietek na paczki,
  • drukowanie etykiet na drukarce Zebra,
  • automatyczną zmianę stanu zamówienia po przekazaniu do wysyłki.

 
Z tego względu oprogramowanie zostało połączone z dostępnym Api aby umożliwić obsłudze sklepu jak najszybsze generowanie listów przewozowych i ich drukowanie na odpowiednich etykietach.
 

Integracja sklepu internetowego z SUBIEKTEM GT

Sprawna i szybka obsługa zamówień, kontrola stanów magazynowych oraz aktualizowanie kategorii i produktów w sklepie internetowym to podstawa działania sklepu internetowego.


Nasza autorska aplikacja została zainstalowana po stronie serwera klienta w środowisku Windows Server i automatycznie synchronizuje bazę danych programu SUBIEKT GT z bazą danych sklepu internetowego.

W skład synchronizacji wchodzi:

  • pobieranie zamówień,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • aktualizowanie nowych kategorii wraz z produktami.