Azjatycki Dom Piękna

 

Azjatycki Dom Piękna - najbardziej rozpoznawalne kosmetyki azjatyckie na świecie

Sklep internetowy z azjatyckimi kosmetykami dla kobiet
 

MultiStore

 

WYZWANIE

Azjatycki Dom Piękna to sklep internetowy, który sprzedaje swoje produkty od kilku lat. Przez ten czas wykorzystywany był silnik sklepu internetowy, który z czasem przestał być funkcjonalny, a także nie mógł sprostać wymaganiom klienta, które wzrastały wraz z wzrostem sprzedaży w sklepie, a także bardzo obciążały serwer.  Wraz z intensywnym rozwojem, sklep potrzebował nowego, gotowego na zmiany oprogramowania.
Naszym celem był przede wszystkim wzrost wydajności oprogramowania, a także elastyczność oprogramowania - dzięki naszemu oprogramowaniu klient mógł zrealizować swoje plany dotyczące modyfikacji oprogramowania, a także poprawić szybkość zakupów w jego sklepie internetowym.
Dodatkowo naszym zadaniem było połączenie Azjatyckiego Domu Piękna z już działającym sklepem Skin79 - zbudowaliśmy moduł MultiStore.

 

 

RABATY, BONY, KODY ZAKUPOWE ORAZ GRATISY DO ZAMÓWIEŃ

Ze względu na liczne promocje i promowanie sklepu w różnych portalach społecznościowych (Facebook, Youtube, Twitter, Instagram), sklep wymagał rozwinięcia modułu rabatu. Obecnie administrator ma możliwość wygenerowania dowolnej ilości kodów rabatowych z dowolnym upustem i wygenerowania listy XLS z kodami dla drukarni.

Rabaty, bony i kody zakupowe stanowią również jeden z głównych kanałów sprzedaży, który przyciąga klienta do sklepu.

Klient składając zamówienie ma możliwość wpisania odpowiedniego kodu rabatowego, a także w zależności od wysokości kwoty zakupu ma możliwość otrzymania darmowej wysyłki, a także dodania do zamówienia towaru za jeden grosz, wcześniej zdefiniowanego przez administratora sklepu.

Dodatkowo klient przy składaniu zamówienia ma możliwość wybrania gratisu, który jest definiowany przez administratora sklepu i zależy od wartości zamówienia klienta.

 
 

Synchronizacja z firmą logistyczną DPD, Fedex, Pocztą Polską oraz Inpost

 
 

Sklep Azjatycki Dom Piękna korzysta z  wygodnej funkcjonalności, która usprawnia proces wysyłki zamówień. Menager wysyłek pozwala m.in. na:

 • automatyczne generowanie protokołów odbioru paczek,
 • komunikację z API spedytora,
 • pobieranie etykietek na paczki,
 • drukowanie etykiet na drukarce Zebra,
 • automatyczną zmianę stanu zamówienia po przekazaniu do wysyłki.

 
Z tego względu oprogramowanie zostało połączone z dostępnym Api aby umożliwić obsłudze sklepu jak najszybsze generowanie listów przewozowych i ich drukowanie na odpowiednich etykietach.
Sklep Azjatycki Dom Piękna korzysta jednocześnie z 4 kurierów - klient ma możliwość wybrania dowolnej formy wysyłki.

 

 

INFRASTRUKTURA SERWEROWA

Duża popularność sklepu internetowego wśród klientów oznacza duży ruch na stronie, z którym nie poradził sobie zwykły hosting.
W celu bezproblemowego obsłużenia tak dużej ilości unikalnych użytkowników, transferu plików i zamówień, przygotowana została zoptymalizowana, dedykowana infrastruktura Cloud Hosting.
Hosting w chmurze pozwala również na szybkie powiększanie zasobów bez potrzeby przebudowywania infrasktury i przestoju sklepu.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Aby sprostać wymaganiom klientów i zapewnić im odpowiednie bezpieczeństwo zakupów został zainstalowany wielodomenowy certyfikat SSL.

Integracja sklepu internetowego z SUBIEKTEM GT

Sprawna i szybka obsługa zamówień, kontrola stanów magazynowych oraz aktualizowanie kategorii i produktów w sklepie internetowym to podstawa działania sklepu internetowego.


Nasza autorska aplikacja została zainstalowana po stronie serwera klienta w środowisku Windows Server i automatycznie synchronizuje bazę danych programu SUBIEKT GT z bazą danych sklepu internetowego.

W skład synchronizacji wchodzi:

 • pobieranie zamówień,
 • kontrola stanów magazynowych,
 • aktualizowanie nowych kategorii wraz z produktami.
   

Multistore - wiele sklepów w jednym panelu

 


Zamówienia ze sklepów w jednym panelu

MultiSklep czyli sieć sklepów umożliwia obsługę zamówień z wielu sklepów internetowych w jednym panelu administracyjnym.
Dzięki takiemu rozwiązaniom klient może obsługiwać zamówienia z wielu sklepów (Skin79 i Azjatycki Dom Piękna) w jednym miejscu.

W każdym momencie klient może dodać kolejny sklep, a także nie ograniczoną ilość języków.

 

 

 

Eksport produktów do wybranych sklepów

MultiSklep umożliwia eksport produktów do wybranych sklepów. Dzięki czemu klient może prowadzić sklepy z takim samym asortymentem lub zupełnie różnym.

 

 

 


 

MARKETING INTERNETOWY

 

Wraz z wdrożeniem nowego sklepu internetowego zainicjowaliśmy działania marketingowego oparte na pozyskaniu klientów nie tylko z ruchu organicznego ale również z kampanii AdWords, na które składają się:

 

 • reklamy w wyszukiwarce Google
 • remarketing RLSA w Google
 • reklama PLA - Google Zakupy
 • remarketing dynamiczny w sieci Google
 • kampanie reklamowe w GDN

Reklamy Google wspieramy profesjonalnym narzędziem Double Click Search, jesteśmy jedną z nielicznych agencji w Polsce, które korzystają z platformy DC, dzięki temu dostarczamy swoim Klientom najlepszą jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.

 

 

 

EFEKTY WDROŻENIA I REZULTATY

Efektem wdrożenia jest zdecydowany wzrost sprzedaży oraz zautomatyzowanie wielu procesów, które do tej pory były wykonywane ręcznie.
W planach firma planuje ekspansję na rynki zagraniczne - jesteśmy na etapie wdrażania oprogramowania w kilku nowych językach.