Aplikacja mobilna Skin79

SKIN79 - Aplikacja mobilna dla sklepu internetowego firmy

Mobilna aplikacja dla generalnego dystrybutora na Polskę marki SKIN 79. Marka Skin79 skupia również pod sobą inne koreańskie marki oraz drogerię internetową KosmetykizAmeryki.pl
 Projekt realizowany dla firmy SKin79 zakładał stworzenie nowoczesnej aplikacji mobilnej ułatwiającej zakupy z urządzeń mobilnych. Bardzo ważnym aspektem był dobór właściwych technologii, które gwarantują płynność i przejrzystość w trakcie obsługi. Dodatkowo koncepcja zakładała synchronizację obecnego sklepu internetowego z powstającą aplikacją mobilną.

 
Poznaj aplikację mobilną Skin79
 
Nowoczesne aplikacje mobilne ułatwiają zakupy w sklepie internetowym. Klienci sklepu internetowego Skin79 w większości robli zakupu z urządzeń mobilnych.
Stąd decyzja o zaprojektowaniu i uruchomieniu aplikacji mobilnej aby ułatwić i przyspieszyć zakupy.

Personalizowana i dedykowana aplikacja mobilna to zdecydowana przewaga nad standardowymi rozwiązaniami. Projekt  aplikacji zostaje przygotowany z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta co daje zdecydowanie większe możliwości w zakresie osiągnięcia maksymalnej użyteczności.

Główną technologią wykorzystaną w podczas tworzenia aplikacji Skin79 jest React Native. Jest to platforma, której wykorzystanie umożliwia stworzenie dynamicznych i intuicyjnych aplikacji mobilnych - taką aplikacją jest właśnie aplikacja dla firmy Skin79. Jej zastosowanie podczas programowania pozwoliło uzyskać maksymalną płynność i szybkość działania.

Pełna synchronizacja i wymiana danych
Istotną rzeczą przy projektowaniu aplikacją była pełna synchronizacją i wymiana danych w zakresie :
Aplikacja mobilna -> Sklep internetowy (B2C, B2B) -> System ERP
Dzięki naszemu synchronizatorowi wymiana danych odbywa się w czasie rzeczywistym

 
Bezpieczeństwo i ochrona użytkowników
Umieszczenie aplikacji mobilnej w App Store i Google Play to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony danych wszystkich użytkowników, którzy ją pobierają i pracują z jej wykorzystaniem. Każde oprogramowanie dodawane na te platformy musi spełniać określone zasady i chronić urządzenia osób, które je pobierają przed zagrożeniami i szkodliwym oprogramowaniem.