Aplikacja mobilna - NAGABA

NAGABA - Aplikacja mobilna dla sklepu internetowego

Mobilna aplikacja dla firmy NAGABA - polskiego producenta obuwia. Aplikacja zaprojektowana dla już działającego sklepu internetowego opartego o oprogramowanie naszej firmy,Projekt realizowany dla firmy NAGABA zakładał stworzenie nowoczesnej aplikacji mobilnej ułatwiającej zakupy z urządzeń mobilnych. Bardzo ważnym aspektem był dobór właściwych technologii, które gwarantują płynność i przejrzystość w trakcie obsługi. Dodatkowo koncepcja zakładała synchronizację obecnego sklepu internetowego z powstającą aplikacją mobilną.
Klienci którzy byli zarejestrowani w sklepie internetowym, mogą swobodnie korzystać ze swoich kont w aplikacji mobilnej. Widzą swoją historię dotychczasowych zakupów oraz danych.


 
Poznaj aplikację mobilną NAGABA
 
Nowoczesne aplikacje mobilne ułatwiają zakupy w sklepie internetowym. Klienci sklepu internetowego NAGABA w większości robli zakupu z urządzeń mobilnych.
Stąd decyzja o zaprojektowaniu i uruchomieniu aplikacji mobilnej aby ułatwić i przyspieszyć zakupy.

Personalizowana i dedykowana aplikacja mobilna to zdecydowana przewaga nad standardowymi rozwiązaniami. Projekt  aplikacji zostaje przygotowany z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta co daje zdecydowanie większe możliwości w zakresie osiągnięcia maksymalnej użyteczności.

Aplikacja mobilna to również zwiększenie wiarygodności i świadomości marki.

Główną technologią wykorzystaną w podczas tworzenia aplikacji NAGABA jest React Native. Jest to platforma, której wykorzystanie umożliwia stworzenie dynamicznych i intuicyjnych aplikacji mobilnych - taką aplikacją jest właśnie aplikacja dla firmy NAGABA. Jej zastosowanie podczas programowania pozwoliło uzyskać maksymalną płynność i szybkość działania.

Pełna synchronizacja i wymiana danych

Istotną rzeczą przy projektowaniu aplikacją była pełna synchronizacją i wymiana danych w zakresie :
Aplikacja mobilna -> Sklep internetowy (B2C, B2B) -> System ERP Comarch Optima
Dzięki naszemu synchronizatorowi oraz tak zaprojektowanej aplikacja wymiana danych odbywa się w czasie rzeczywistym.

 
Bezpieczeństwo i ochrona użytkowników
Umieszczenie aplikacji mobilnej w App Store i Google Play to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony danych wszystkich użytkowników, którzy ją pobierają i pracują z jej wykorzystaniem. Każde oprogramowanie dodawane na te platformy musi spełniać określone zasady i chronić urządzenia osób, które je pobierają przed zagrożeniami i szkodliwym oprogramowaniem.