Firma

Agencja Interaktywna i Software House

Firma GGcreate funkcjonuje od 2007 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty dla kilkuset firm oraz instytucji publicznych.

Możemy poszczycić się ponad 13 letnim doświadczeniem na rynku. Tworzymy atrakcyjne i efektywne rozwiązania dzięki szczegółowej analizie potrzeb klientów.
Cenimy długofalową współpracę z naszymi klientami.


E-commerce - na tym znamy się najlepiej

Stworzyliśmy autorskie oprogramowanie sprzedaży internetowej skierowanego dla grupy B2C oraz B2B, które ciągle jest ulepszane i rozwijane.

Dużą rolę przywiązujemy do realizacji autorskich rozwiązań i do tworzenia funkcjonalności, których inni nie mają w ofercie. Dzięki takiemu podejściu nasi Klienci wyprzedzają konkurencję, wyróżniając się w swoich branżach innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami.


Od ponad 10 lat rozwijamy własne produkty autorskie:

  • Sklep internetowy - system sprzedaży online B2B oraz B2C
  • System CMS - system do zarządzania treścią
  • SYSTEM ERP - platforma do zarządzania pracą przedsiębiorstwem
  • Aplikacja mobilna - system dla przedstawicieli handlowych

 

Wychodzimy poza granicę Polski

 

 

 

 

 

15 Lutego 2018r. braliśmy udział jako wystawcy na targach w Berlinie: E-commerce w Berlinie - STATION Berlin (Luckenwalder Str. 4–6). Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na targach E-commerce Berlin.
Dla nas to nowe doświadczenie, które pozwoliło jeszcze mocniej rozszerzyć działalność na rynki zachodnie, a także poznanie rozwiązań i wymagań stawianych w tamtych krajach.

Rok 2018 zaowocował kilkoma misjami gospodarczymi, spotkaliśmy się z potencjalnymi klientami min. w: Portugalii, Hiszpanii oraz Niemczech.

Big thank you to all of you who have visited us on E-Commerce expo in Berlin. It was a new experience, which allowed us to expand even more in western market and also we have learned about various solutions and requirements which are used in those countries.

 

 

Rok 2019r.

Maj: Pierwsza misja gospodarcza: Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Wrzesień 2019r:

12 lat – tyle istnieje na rynku firma Gocreate.
Przez ten okres zrealizowaliśmy setki projektów stron www i sklepów internetowych, pozyskaliśmy ogromną rzesze klientów, którym pomogliśmy rozwinąć swój biznes w internecie.
Z tej okazji zaprosiliśmy naszych największych klientów oraz partnerów na spotkanie integracyjne nad naszym pięknym morzem.
Chciałbym z tego miejsca podziękować za dotychczasowa współpracę.
Bardzo cenie relacje między naszymi firmami i mam nadzieje, że kolejne lata współpracy przyniosą jeszcze większe sukcesy.
Artur Cimoch.

 

Październik 2019r

Targi GITEX - Dubai

 

Listopad 2019r

Targi Productronica - Monachium

 

 

Nasza załoga

 

Artur

CEO

Michał

Senior Developer

Dominik

Junior Developer

Mateusz

Junior Developer