Praca: Programista PHP BEŁCHATÓW

Programista PHP - BEŁCHATÓW

Zadania na danym stanowisku:
Programowanie aplikacji internetowych związanych z rynkiem e-commerce.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  •  Bardzo dobra znajomość PHP.
  •  Znajomość baz danych MYSQL.
  •  Znajomość AJAX, jQuery, React.js.
  •  Doświadczenia przy budowie stron WWW.
  •  Znajomość technologii internetowych.
  •  Umiejętność pracy w zespole.
  •  Chęć nauki.
  •  Dokładność.
  •  Sumienność

Zatrudnimy osobę, która miała już doświadczenie (zawodowo lub prywatnie) przy tworzeniu serwisów internetowych i oprogramowania przy użyciu PHP oraz MySQL.

Co oferujemy:

  •  Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  •  Wynagrodzenie adekwatne do swoich umiejętności
  •  Nowoczesne stanowisko pracy.
  •  Praca przy największych sklepach internetowych w Polsce
  •  Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, kreatywnym zespole.
  •  Elastyczne godziny pracy.
  •  Praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta.
  •  Umowa o pracę na cały etat lub część etatu / płatny staż lub współpraca B2B

Praca w Bełchatowie, możliwość również pracy zdalnej (praca hybrydowa) z cyklicznymi spotkaniami w biurze.

CV prosimy nadsyłać na adres: praca@gocreate.pl, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez GOcreate - Artur Cimoch w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest GOcreate - Artur Cimoch - Os.Słoneczne 14/.32, 97-400 Bełchatów. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@gocreate.pl.