Nasze realizacje

Skin79

 

SKIN79 - najbardziej rozpoznawalne kosmetyki azjatyckie na świecie

Sklep internetowy generalnego dystrybutora na Polskę marki SKIN 79
 

 

WYZWANIE

Skin79 to sklep internetowy, który sprzedaje swoje produkty od kilku lat. Przez ten czas wykorzystywany był silnik sklepu internetowy, który z czasem przestał być funkcjonalny, a także nie mógł sprostać wymaganiom klienta, które wzrastały wraz z wzrostem sprzedaży w sklepie, a także bardzo obciążały serwer.  Wraz z intensywnym rozwojem, sklep potrzebował nowego, gotowego na zmiany oprogramowania.
Naszym celem był przede wszystkim wzrost wydajności oprogramowania, a także elastyczność oprogramowania - dzięki naszemu oprogramowaniu klient mógł zrealizować swoje plany dotyczące modyfikacji oprogramowania, a także poprawić szybkość zakupów w jego sklepie internetowym.


 

RABATY, BONY, KODY ZAKUPOWE ORAZ GRATISY DO ZAMÓWIEŃ

Ze względu na liczne promocje i promowanie sklepu w różnych portalach społecznościowych (Facebook, Youtube, Twitter, Instagram), sklep wymagał rozwinięcia modułu rabatu. Obecnie administrator ma możliwość wygenerowania dowolnej ilości kodów rabatowych z dowolnym upustem i wygenerowania listy XLS z kodami dla drukarni.

Rabaty, bony i kody zakupowe stanowią również jeden z głównych kanałów sprzedaży, który przyciąga klienta do sklepu.

Klient składając zamówienie ma możliwość wpisania odpowiedniego kodu rabatowego, a także w zależności od wysokości kwoty zakupu ma możliwość otrzymania darmowej wysyłki, a także dodania do zamówienia towaru za jeden grosz, wcześniej zdefiniowanego przez administratora sklepu.

Dodatkowo klient przy składaniu zamówienia ma możliwość wybrania gratisu, który jest definiowany przez administratora sklepu i zależy od wartości zamówienia klienta.

 
 

 

Synchronizacja z firmą logistyczną DPD, Fedex, Pocztą Polską oraz Inpost
 

 
 

Sklep Skin79 korzysta z  wygodnej funkcjonalności, która usprawnia proces wysyłki zamówień. Menager wysyłek pozwala m.in. na:

 • automatyczne generowanie protokołów odbioru paczek,
 • komunikację z API spedytora,
 • pobieranie etykietek na paczki,
 • drukowanie etykiet na drukarce Zebra,
 • automatyczną zmianę stanu zamówienia po przekazaniu do wysyłki.

 
Z tego względu oprogramowanie zostało połączone z dostępnym Api aby umożliwić obsłudze sklepu jak najszybsze generowanie listów przewozowych i ich drukowanie na odpowiednich etykietach.
Sklep Skin79 korzysta jednocześnie z 4 kurierów - klient ma możliwość wybrania dowolnej formy wysyłki.

 

 

INFRASTRUKTURA SERWEROWA

Duża popularność sklepu internetowego wśród klientów oznacza duży ruch na stronie, z którym nie poradził sobie zwykły hosting.
W celu bezproblemowego obsłużenia tak dużej ilości unikalnych użytkowników, transferu plików i zamówień, przygotowana została zoptymalizowana, dedykowana infrastruktura Cloud Hosting.
Hosting w chmurze pozwala również na szybkie powiększanie zasobów bez potrzeby przebudowywania infrasktury i przestoju sklepu.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Aby sprostać wymaganiom klientów i zapewnić im odpowiednie bezpieczeństwo zakupów został zainstalowany wielodomenowy certyfikat SSL.

 

Integracja sklepu internetowego z SUBIEKTEM GT

Sprawna i szybka obsługa zamówień, kontrola stanów magazynowych oraz aktualizowanie kategorii i produktów w sklepie internetowym to podstawa działania sklepu internetowego.


Nasza autorska aplikacja została zainstalowana po stronie serwera klienta w środowisku Windows Server i automatycznie synchronizuje bazę danych programu SUBIEKT GT z bazą danych sklepu internetowego.

W skład synchronizacji wchodzi:

 • pobieranie zamówień,
 • kontrola stanów magazynowych,
 • aktualizowanie nowych kategorii wraz z produktami.
   

 

MARKETING INTERNETOWY

 

Wraz z wdrożeniem nowego sklepu internetowego zainicjowaliśmy działania marketingowego oparte na pozyskaniu klientów nie tylko z ruchu organicznego ale również z kampanii AdWords, na które składają się:

 

 • reklamy w wyszukiwarce Google
 • remarketing RLSA w Google
 • reklama PLA - Google Zakupy
 • remarketing dynamiczny w sieci Google
 • kampanie reklamowe w GDN

Reklamy Google wspieramy profesjonalnym narzędziem Double Click Search, jesteśmy jedną z nielicznych agencji w Polsce, które korzystają z platformy DC, dzięki temu dostarczamy swoim Klientom najlepszą jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.

 

B2B

Firma Skin79 posiada wyłączność w całej Europie na dystrybucje koreańskich kosmetyków z tego względu został zbudowany system B2B aby obsłuzyć klientów hurtowych.
Klientami sa duże siedzi handlowe, a także małe mniejsze sklepy.

Systemy B2B "szyte na miarę"

 • Analiza potrzeb klienta - kluczowy etap prac. Zapoznanie się rzeczywistymi potrzebami i oczekiwaniami zarówno klienta jak i jego kontrahentów, zaplanowanie dostępnych funkcjonalności, analiza procesów biznesowych
 • Funkcjonowanie systemu B2B - system tworzony jest na podstawie informacji zebranych podczas analizy
 • Wdrożenie, integracje, testy i uruchomienie – po zakończeniu części wdrożeniowej prace skupiają się integracjach z systemach zewnętrznych ( w tym wypadku Subiekt), w których udział bierze zarówno klient, jak przedstawiciele jego kontrahentów.
 • Analiza i rozwój - reagowanie na potrzeby klienta. Nawet po uruchomieniu aplikacji klient pozostaje pod naszą opieką. Oferujemy obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną opiekę nad systemem. Ciągle rozwijamy jego systemy

 

 

Indywidualne cenniki

Funkcjonalność tego modułu pozwala administratorowi systemu B2B definiować specjalną politykę cenową dla konkretnego kontrahenta.

 

 

EFEKTY WDROŻENIA I REZULTATY

Efektem wdrożenia jest zdecydowany wzrost sprzedaży oraz zautomatyzowanie wielu procesów, które do tej pory były wykonywane ręcznie.
W planach firma planuje ekspansję na rynki zagraniczne - jesteśmy na etapie wdrażania oprogramowania w kilku nowych językach.