Firma

Agencja Interaktywna i Software House
 

Firma GOcreate funkcjonuje od 2007 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty dla kilkuset firm oraz instytucji publicznych.

Możemy poszczycić się ponad 14 letnim doświadczeniem na rynku. Tworzymy atrakcyjne i efektywne rozwiązania dzięki szczegółowej analizie potrzeb klientów.
Cenimy długofalową współpracę z naszymi klientami.


E-commerce - na tym znamy się najlepiej
 

Stworzyliśmy autorskie oprogramowanie sprzedaży internetowej skierowanego dla grupy B2C oraz B2B, które ciągle jest ulepszane i rozwijane.

Dużą rolę przywiązujemy do realizacji autorskich rozwiązań i do tworzenia funkcjonalności, których inni nie mają w ofercie. Dzięki takiemu podejściu nasi Klienci wyprzedzają konkurencję, wyróżniając się w swoich branżach innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami.


Od ponad 14 lat rozwijamy własne produkty autorskie:

  • Sklep internetowy - system sprzedaży online B2B oraz B2C
  • System CMS - system do zarządzania treścią
  • System ERP - platforma do zarządzania pracą przedsiębiorstwem
  • Aplikacja mobilna - system dla przedstawicieli handlowych

 

Firma na medal

Październik 2020r.
Właśnie mija 13 lat jak powstała firma GOcreate. Przez te wszystkie lata pracujemy i znajdujemy się w Bełchatowie. Dla jednych miasto bez perspektyw na które pracuje tylko Kopalnia i Elektrownia - ale nie dla nas.

Można rozwijać się wszędzie, wystarczy chcieć i mieć sposób na siebie - jesteśmy dobrym przykładem tego co potwierdza właśnie otrzymana przez nas nagroda "Firma na medal" organizowana od wielu lat przez Starostwo Bełchatów.

Serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy - daje nam to jeszcze większą motywację do działania.


 
Wieloletnia współpraca

Wrzesień 2019r. 12 lat – tyle istnieje na rynku firma Gocreate.
Przez ten okres zrealizowaliśmy setki projektów stron www i sklepów internetowych, pozyskaliśmy ogromną rzesze klientów, którym pomogliśmy rozwinąć swój biznes w internecie. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych największych klientów oraz partnerów na spotkanie integracyjne nad naszym pięknym morzem.
Chciałbym z tego miejsca podziękować za dotychczasowa współpracę.
Bardzo cenie relacje między naszymi firmami i mam nadzieje, że kolejne lata współpracy przyniosą jeszcze większe sukcesy.
Artur Cimoch.

 

Nasz zespół

 

Artur

CEO

Michał

Senior Developer

Dominik

Developer

Ernest

Junior Developer

Kamil

Project Manager